قوانین فروشگاه چی‌بایل

« قبل از خرید و عضویت حتما مطالعه نمایید»

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه چی‌بایل به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت چی‌بایل هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه چی بایل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

عضویت و نظردهی در سایت

1- کليه مطالب بايد با قوانين جمهوري اسلامي ايران مطابفت داشته باشد.

2 - از ارسال نظرات غير مجاز و غير اخلاقي پرهيز کنيد در غير اين صورت نظر شما حذف خواهد شد.

3 - هيچ گونه مسئوليتي از نظراتی که توسط شما ارسال مي شود به عهده اين سايت نبوده و مسئوليت آن به عهده نويسنده نظر است.

4 - از تبليغ اين سايت در سايت هاي غير اخلاقی و سايت هايي که مطابق با موازين جمهوري اسلامي ايران نيست پرهيز کنيد.

خرید از فروشگاه

1- برای خرید کالا وارد کردن فیلدهای ستاره دار و به خصوص تلفن تماس ضروری می باشد.

2 - کالاهایی که به صورت آنلاین از طریق پرداخت اینترنتی خریداری می شوند دارای امتیاز ویژه سایت می باشد.

3- تمامی کالاها قبل از ارسال و رسیدن به دست مشتری تست خواهد شد و فقط در صورت خرابی سخت افزاری مانند: آنتن دهی یا لمس یا اسپیکر یا ... با مدل مشابه تعویض خواهد شد.

**فروشگاه چی‌بایل هیچ مسئولیتی در مورد انتخاب کالاها توسط کاربر ندارد و تمامی امور در مورد انتخاب کالا به عهده خریدار می باشد

**فروشگاه چی‌بایل متعهد به ارائه کالای نو بوده و به هیچ عنوان کالای دست دوم در این وبسایت به فروش نمی‌رسد

**از زمان دریافت کالا ۷۲ ساعت فرصت تست جهت اعلام نقص سخت‌افزاری به خریدار داده شده و در صورت گذشت این مدت هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نخواهد بود

**در صورت اعلام خرابی در مهلت تست خریدار موظف است کالا را فورا برای فروشگاه چی‌بایل ارسال نموده تا متخصصین ما ضمن بررسی ۵ تا ۷ روز کاری (به جز پنجشنبه و روزهای تعطیل) نتیجه را اعلام و در صورت تایید مشکل اعلامی، با تعویض کالا موافقت نمایند. بدیهی است در صورت عدم وجود مشکل پس از دریافت هزینه تست از خریدار، کالا عودت داده خواهد شد.

**کالای خریداری شده ظرف مدت 2 الی 3 روز کاری برای خریدار ارسال خواهد شد.

**در صورت استرداد بی‌دلیل و بدون نقص فیزیکی و در صورت تمییز و سالم بودن کالا , 20% مبلغ کالا از خریدار کسر خواهد گردید ( در مواردی که بدون هیچ گونه مشکل در دستگاه مشتری قصد مرجوعی دارد)

4 - در صورت ارسال کالا بعد از دو مرتبه به نشانی فرستنده و عدم دریافت آن یا نبودن شخص در محل , شخص فقط 48 ساعت مهلت برای مراجعه و پاسخ گویی دارد و در صورت جعلی بودن آدرس یا مشخصات , شخص مورد پیگرد قانونی مطابق با قوانین پلیس سایبری - قانون فروشگاه ها شامل مجازات کیفری خواهد شد.

**توجه کنید سیستم پرداخت برای برخی گوشی های برند اصلی به دلیل نوسان قیمت بازار فقط از روش کارت به کارت می باشد و در غیر این صورت ارسال کالا امکان پذیر نمی باشد،

**استعلام موجودی قبل از خرید کالا الزامی می‌باشد

5 - کالاهایی که مشمول تخفیف ویژه می‌شوند هزینه ارسال آن از خریدار دریافت خواهد شد.

طرح تشویقی قیمت قیچی به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این کالاها تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی کالا زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت کالا به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید(پروموشن) است، فروشگاه چی بایل تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود. هرینه ارسال سفارش برای بخش قیمت قیچی به ازای هر کالا به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

6 - برای جلوگیری از تخلف برخی افراد سودجو IP هنگام ثبت سفارش در دیتا بیس سایت ذخیره می شود و در موارد دیگر کارایی ندارد.

** فروشگاه چی بایل خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

رعایت کردن تمامی موارد ذکر شده الزامیست و در غیر این صورت تخلف محسوب شده و قابل پیگیری می باشد.

خریدار در صورت خرید کالا مستلزم به رعایت شرایط فوق می باشد و در غیر این صورت استرداد کالا امکان پذیر نمی باشد.